«Планета Толерантність»

  В рамках Міжнародного Дня толерантності, який відзначається 16 листопада, в Таврійській школі №7 (директор Лілія Грішагіна) проведено тиждень толерантності під девізом «Всі ми різні, всі ми рівні».

  План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Основною метою було познайомити учнів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння, продовжити формування толерантного ставлення однокласників між собою, сприяти розвитку у школярів самосвідомості, яке допомагає дітям побачити себе та інших такими, які вони є насправді, розвивати терпимість до відмінностей між людьми.

  Класні керівники 1-11 класів провели різноманітні виховні заходи на тему толерантності. Учні з задоволенням створювали емблеми толерантності, які були розміщені у фойє школи. Для учнів 5-8 класів була проведена акція «Толерантність – це…», під час проведення якої кожен учень міг відверто  поділитися власними думками.

  Психолог Тетяна Лемешева провела тренінгові заняття з учнями, на яких діти мали змогу ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua