Чотирикласникам сьомої школи влаштували екскурсію до КХП

  Важливо з дитинства знати чим живе, дихає рідне місто, які підприємства працюють на його території, що вони виробляють. В школі №7 (директор Лілія Грішагіна) почали знайомити дітей з підприємствами Таврійська.

  Минулого тижня учні 4-А  класу разом з класним керівником Оленою Брусенською  відвідали міське підприємство КХП – комбінат хлібопродуктів.

  Їх люб’язно прийняв колектив  кондитерського цеху – директор пекарні  Ірина Полулях,  працівники  Ірина Ліпська  та Надія Павлівська. Вони провели  дітям майстер-клас по виробництву розписних пряників. Всі діти  прийняли участь в процесі  виробництва  солодощів від початку і до кінця.

  З великим зацікавленням учні  спостерігали, як в тістомісильній машині замішується тісто.  Потім вправні руки майстрині  розділяють тісто на маленькі кульки, які  в дитячих руках під керівництвом майстрів перетворились на кумедних чоловічків. Кожен старанно виліпив свою  фігурку. І скоро всю команду пряничних веселунів  відправили до печі, де вони підпеклися і  зарум'янились.   

  Особливо дітям сподобалось розписувати фігурки карамеллю з кондитерського  мішечка. Кожен старався розмалювати свого чоловічка на власний смак. І ось воно диво –  в  упаковочній коробці з'явилась ціла сімейка кумедних чоловічків. Всі вони були різні, як і їх  творці, але такі  кумедні й  веселі, що дітлахам не хотілось їх навіть скуштувати, вони понесли додому, щоб показати батькам.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua