Привітання міського голови з нагоди Міжнародного дня інвалідів

  Шановні таврійчани!

  Щороку 3 грудня Україна відзначає Міжнародний день інвалідів.

  На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування. Втім, вони щодня долають труднощі, проявляють силу духу і непохитну віру в життя.

  Вони не вимагають до себе жалю, і як ніхто давно усвідомили, що це шлях в нікуди. Вони не вимагають щось особливого, лише елементарного – можливість повноцінно жити серед людей, і відчувати себе в суспільсьтві комфртно. Тому що ми всі рівні перед законом і перед Богом.

  Тому одним із пріоритетних завдань міської ради є усунення бар’єрів для самореалізації осіб з особливими потребами.

  Як показує практика, інваліди стають повноцінними і високо ефективними членами нашого міста, відмінними фахівцями, соціально активними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових мешканців нашого міста.

  Не дивлячись на буденні проблеми, я закликаю вас, шановні таврійчани, замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я. Не сьогодні, в Міжнародний день людей з особливими потребами, але і протягом всього року не забувати, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують вашої допомоги та уваги. Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя.

  Бажаю всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Нехай у цей день Господь обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує.

  З повагою,

  Микола Різак, міський голова Таврійська

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua