Бінарний урок в Таврійській школі №5

  В середу, 4 грудня, в ЗОШ №5 відбувся бінарний урок (англійська мова + інтегрований курс «Я досліджую світ») для учнів 2-Б класу, який мав на меті повторення, закріплення та узагальнення школярами навчального матеріалу з теми «Харчування».

  В заняттях взяли участь 18 учителів початкових класів та викладачів англійської мови в початкових класах із семи шкіл міста Нова Каховка.

  Бінарний урок організували вчитель початкових класів, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії Олена Миколаївна Шевченко – та викладач англійської мови, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Віра Анатоліївна Шарапенко. Захід пройшов на високому професійному рівні.

  Особливостями цього уроку було те, що, по-перше, він спрямований на формування ключових та предметних компетентностей,  засвоєння учнями знань з англійської мови в інтеграції з курсом «Я досліджую світ», по-друге, сприяв формуванню пізнавального інтересу до вивчення зазначених дисциплін, по-третє, забезпечив узагальнення отриманих знань з англійської мови й курсу «Я досліджую світ», формування уміння використовувати їх в процесі вивчення інших наук і в повсякденному житті.

  Після уроку Віра Анатоліївна Шарапенко провела майстер-клас з теми «Бінарний урок, як драйвер формування ключових компетентностей», під час якого усі присутні мали змогу ознайомитись із інтерактивними формами й методами роботи («Капуста», «Спільна мрія», «Картопелька»), ознайомилися із вправами для формування уважності, отримали  поради щодо проведення бінарних уроків.

  Під час заходу запрошені вчителі поділилися досвідом з практичних аспектів реалізації методів формування ключових компетентностей здобувачів освіти. Кожен учасник бінарного уроку мав змогу отримати до своєї педагогічної скарбнички  цікаві та продуктивні вправи та прийоми роботи з учнями.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua