Порядок призначення субсидії на електроопалення

  Мешканцям багатоповерхівок міста Таврійськ та селища Плодове для своєчасного нарахування субсидії на опалення квартир побутовими електроприладами сезону 2019-2020 р.р. необхідно до 15 грудня надати до Новокаховського УПСЗН акти обстеження стану зовнішньо- і внутрішньо будинкових електромереж.

  Акти обстеження стану зовнішньо будинкових мереж видає підприємство Новокаховський РЕЗ і ЕМ.

  За актами внутрішньо будинкових електромереж в будинках, які знаходяться в управлінні комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ», необхідно звернутися до ЖЕУ.

  Для нарахування субсидії мешканцям ОСББ відповідні акти обстеження електромереж до УПСЗН надають керівники ОСББ.

  За відсутності актів обстеження стану електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів УПСЗН не має правових підстав призначати з жовтня 2019 р. субсидії на електроопалення.

  Нагадаємо, що з жовтня 2019 року розпочалося призначення житлових субсидій на опалювальний період.

  Відповідно до вимог п. 2 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року, якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання), і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку житлових субсидій в опалювальний період застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

  Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та актів обстеження зовнішньо- і внутрішньо будинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, які проводять організації, що обслуговують ці мережи – управитель будинку та РЕЗ і ЕМ.  

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua