Зимові казки Шахірізади

  Минулими вихідними в Таврійському Будинку культури відбулась казкова феєрія. В суботу, 7 грудня, тут панувала магія Сходу та казок загадкової Шахірізади.

  Саме так – «Зимові казки Шахірізади» називався концерт, який давали колективи східного танцю з Таврійська і міста Каховка. Цілий вечір глядачі насолоджувались витонченим мистецтвом танців народів Сходу, яким в досконалості володіють танцівниці школи східного танцю «Zahara» під керівництвом Наталії Ковальової та її колеги з сусідньої Каховки.

  За дві години концерту три колектива учасників видовищного show – «Zahara» і «Tori dance» (керівник Поліна Нарядова) з Таврійського Будинку культури (директор Зоя Штефан) та «Sultan of the dance» (керівник Наталія Лобанова) з Каховки показали 22 танцювальні композиції. В звабливих рухах белліданс, табла на сцені одна одну змінювали майже тридцять танцівниць. Прозорі, яскраві їх сукні зачаровували глядачів, які віддячували артисток дружніми аплодисментами. Коли концерт закінчився, чарівним Шахірізадам довго аплодували стоячи, кричали «Браво» і «Молодці», та одарили подарунками.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua