Парад зимових свят в Таврійському Будинку культури

  Напередодні Нового року в Таврійському Будинку культури (директор Зоя Штефан) пройшли святкові театралізовані дійства і концерти.

  Два дні – 24 і 25 грудня в Будинку культури був аншлаг. Квитки на звітний концерт творчих колективів «Новий рік іде по світу» таврійчани розкупили вмить, так що деякі глядачі сиділи на приставних стільцях. Але на їх настрій та на задоволення від виступу артистів  це ніяк не вплинуло.

  Свято розпочали ведучі концерту Олена Клюс і Тетяна Броннік, які привітали всіх з наступаючим 2020-м роком. Цього вечора для глядачів співали Ірина Шаповалова та співачки її вокальної студії «Гармонія» Олександра, Анастасія та Юлія Юсупови, Назаренко Юлія, Анатолій Кравець, Поліна Нарядова. Запальними танцями заводили публіку юні танцюристи хореографічних колективів «Грація» (керівник Аліна Ольховська), чарівні одаліски зі школи східного танцю «ZAHARA» (керівник Наталя Ковальова) та хіп-хопери з «TORI DANC» (керівник Поліна Нарядова).

  Вони подарували всім присутнім багато приємних моментів, і зала вдячно аплодувала після кожного виступу артистів. «Браво» і «Молодці» глядачі кричали екстрималам Олені Кошарній, яка виступала з номером на полотнах, та велотриалісту Олександру Лусті. І з вдячністю дарували артистам квіти за задоволення від їх мистецтва.

  Дивитись фотоальбом 

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua