Як навчити поважати один одного

  7 млн. грн. було перерозподілено з міського бюджету Таврійська в минулому році на благоустрій міста та підтримку комунальних підприємств. Тільки на зміцнення їх матеріально-технічної бази було виділено 5,86 млн. грн.

  Більше 2 млн. грн. додатково пішло на благоустрій дорожної інфраструктури міста. За минулий рік в Таврійську було заасфальтовано майже 4 тис. кв. м прибудинкових проїздів, тротуарів, парковок, ямкового ремонту доріг по всьому місту.   

  В грудні міськвиконком замовив проект на будівництво міського спортивного комплексу – із повноцінним футбольним полем зі штучним покриттям, гандбольним полем, трибунами та роздягальними, біговими доріжками зі спеціальним покриттям із синтетичних матеріалів, – коштористною вартістю 17 млн. грн. Та отримав дозвіл на початок роботи по заміні покрівлі на терапевтичному відділенні міської лікарні, а будівельна фірма «Віра» одразу приступила до роботи.

  На свята, коли більшість таврійчан відмічали Новий рік біля міської ялинки та на Різдво носили вечерю, всі відмітили, як приємно та безпечно ходити вночі освітленим містом. За планом вуличне освітлення проектується для самих віддалених вулиць Таврійська. Особливу увага міська влада приділяла освітленню території будівлі по вул. Вокзальна, 3А, куди діти ходять на спортивні секції. Минулого року комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» протягнуло по периметру кабель та встановило ліхтарі.

  Однак, поки комунальники розвивають інфраструктуру міста, слідом не самі відповідальні, м'яко кажучи, громадяни все нищать або крадуть. Як, наприклад, на тій же Вокзальній, 3А, де перед початком опалювального сезону вкрали чавунні батареї, від чого розбалансувалась система опалення всієї будівлі. Викрадачам, звісно, «наплювати», що діти будуть тренуватися в холодному приміщені.

  А на новорічні свята тут вже намагались поцупити декілька дверей. 2 січня спеціалісти комунального відділу виконкому Віра Юхимук та Вікторія Устименко виїхали на Вокзальну, 3А, щоб перевірити, як працює опалення, і чи все в порядку. В одному з приміщень вони знайшли вирвані з «м'ясом» двері, які злодії, явно, приготували, щоб при нагоді винести з будівлі.  

  Безумовно, порядних людей в місті більше, але бути хорошою людиною замало – треба бути небайдужим до того, що відбувається навколо, зупиняти негідників, робити їм хоча б зауваження, щоб знали, що отримають по заслугам, і боялись людського осуду. А так, хтось зупинив чи зробив зауваження молодій матері, коли її дитина, ваблячись, нищила квіти, якими господарі магазину «Щедрий кум» прикрасили свою територію? А так, далі – більше. Тільки вони прикрасили магазин до Нового року, як пізно ввечері якась жіночка підійшла і вкрала прикраси. Відеокамера, звісно, все зафіксувала, але обличчя не розбереш, а потім, не ганятися ж за нею. Хоча, якщо розібратися, вона обікрала сама себе. А ви кажете: «Чого бідний?..»

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua