Як пільговикам оформити готівкові виплати на житлово-комунальні послуги

  З 1 січня 2020 року пільговики мають право у будь-який час подати заяву про перехід на готівкову форму виплат на житлово-комунальні послуги.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня. Мінсоцполітики скасовує обмеження, яке не дозволяло громадянам пільгових категорій подавати заяви на готівкову форму отримання пільг після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).

  Згідно цього рішення: «У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».

  Пільговики, які бажають отримувати пільги у готівковій формі, мають звернутися до спеціаліста управління праці та соціального захисту в Таврійську за адресою вул. Гайдара,9в (тел. 7-36-08).

  При собі мати «заяву про виплату пенсії або грошової допомоги» від банку, в якому пільговик вже отримує будь-які соціальні виплати.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua