В Таврійському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

  За два тижні нового року в Таврійському міськвиконкомі зареєстровано народження двох дітей, один шлюб та смерть однієї людини, доповіла керуюча справами виконкому Наталя Левченко на щотижневій апаратній нараді, яка відбулась сьогодні, 13 грудня, під головуванням міського голови Миколи Різака.

  Під час наради Микола Іванович звернув увагу на низьку народжуваність і можливі наслідки демографічної прогалини. За підсумками минулого, 2019, року в Таврійському міськвиконкомі зареєстровано народження 22 немовлят. Навіть з врахуванням того, що наразі реєстрація народження дитини робиться безпосередньо в пологових будинках, народжуваність майже вдвічі менше, ніж смертність.

  За інформацією завідуючої дошкільним закладом «Джерельце» Лідії Зорі, до дитсадка записано 26 дітей 2019 року народження. В той же час, розповів директор школи № 5 Віктор Нестерович, до школи продовжують прибувати нові учні з інших районів. Так було і на початку навчального року, коли до першого класу записувались діти приїжджих.

  На проблему з набором дітей накладається відтік кадрів.  Завідуючі дошкільними закладами повідомили, що знову звільнилися вихователі. З 1 січня, коли мінімальна заробітна плата  піднялась до 4 723 грн., вихователі, як і раніше, отримують не більше 3 200 грн. В дитсадку «Дзвіночок», говорить його завідуюча Юлія Гарькава, з 6-ти груп в 3-х не має вихователів  в другу зміну.

  Як повідомив завідуючий Таврійською амбулаторією № 3 загальної практики сімейної медицини Микола Гуменюк, скасовано його посаду. Відтепер, розповів Микола Олександрович, він, як і п’ятеро його колег з амбулаторій Новокаховського центру первинної медико-санітарної допомоги, будуть значитись звичайними лікарями. Колишнім керівникам пояснили, що це пов’язано з оптимізацією фінансування медицини.  

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua