Відбулось засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради

  Сьогодні, 11 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Миколи Різака.

  Під час засідання члени виконкому розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності міста. 

  А саме, заслухали звіти начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку виконкому Валентини Єрохіної про виконання міського бюджету за 2019 рік, заступника міського голови Олександра Павлюка про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Таврійськ за 2019 рік, спеціаліста з питань контролю Діани Чухно про стан роботи зі зверненнями громадян та організацію особистого прийому, інформацію начальника відділу реєстрації Лілії Карамушки про підсумки роботи відділу реєстрації за 2019 рік.

  Затвердили зміни до міського бюджету, протокол № 2 засідання комісії з житлових питань міськвиконкому від 10.02.2020 р., новий тариф обслуговування ліфтів.

  Олександр Михайлович Павлюк доповів членам виконкому про роботу адмінкомісії виконкому за 2019 р.

  Наприкінці засідання керуюча справами виконкому Наталя Левченко проінформувала членів виконкому про порядок денний наступного засідання виконкому, який планується на 23 березня цього року.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua