В 2019 році адмінкомісія Таврійського міськвиконкому виписала 22 штрафи на 5 372 грн.

  На протязі 2019 року адміністративна комісія Таврійського міськвиконкому розглянула 38 справ про адмінпорушення. Це в 2,5 рази більше в порівнянні з попереднім роком.

  10 протоколів стосувались порушення норм і правил благоустрою, один протокол був складений за порушення правил утримання собак, чотири – за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами, 21 – за порушення правил торгівлі на ринках, ще один протокол – за доведення неповнолітнього до алкогольного сп’яніння.

  По 28 протоколам прийнято рішення про накладення адміністративного стягнення. А саме, було зроблено 6 попереджень і виписано 22 штрафи на суму 5 372 грн.

  За законодавством адмінкомісія уповноважена розглядати справи про адміністративні правопорушення, як мінімум,  по 13статтях КУпАП.

  В той же час складати адмінпротоколи і направляти їх на розгляд адмінкомісії, яку очолює заступник міського голови Олександр Павлюк, мають право 50 уповноважених рішенням виконавчого комітету та КУпАП представників міських комунальних служб, підприємств та установ. Але, як констатує Олександр Михайлович, більшість з них залишається осторонь.

  Тоді, як аналіз скарг і звернень громадян, які надходять до  виконкому, показує, що порушення Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку в місті, Правил утримання собак і котів, Правил торгівлі, куріння в заборонених місцях, розпивання пива та алкогольних напоїв в місті мають постійний  характер.

  Не менш актуальними проблемами є складування будівельних матеріалів за межами будівельних майданчиків, розміщення об’яв на деревах і опорах вуличного освітлення, небажання укладати договір на збір побутових відходів.

  Втім, при розгляді справ, перш ніж накласти штраф, члени адмінкомісії враховують характер правопорушення, особу правопорушника, його майновий стан, ступінь проступку, обставини, які пом’якшують або обтяжують відповідальність.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua