В приміщенні відділення Приватбанку в Таврійську встановлюють термінал самообслуговування

  Майже два місяці в Таврійську працює відділення Приватбанку. За цей час клієнтами нової банківської установи стало чимало мешканців міста.

  Сьогодні, 13 лютого, в приміщенні нового відділення встановлюють термінал самообслуговування.

  – Вже завтра наші клієнти зможуть сплачувати комунальні послуги або робити інші розрахунки самостійно через термінал. Це суттєво розгрузить касу і чергу на оплату, – розповідає керівник відділення Приватбанку в Таврійську Тетяна Стороженко. – Хочу уточнити, що наше відділення – повноцінна фінансова установа, яка надає повний спектр банківських послуг. Це переказ готівкових і безготівкових операцій в гривні і в валюті, відкриття поточних рахунків фізичних осіб, оплата комунальних послуг, обслуговування депозитних вкладів, всі види кредитування. Теж саме стосується банківських карток. В нашому відділенні можна відкрити пенсійні, зарплатні картки, для виплат із Центру зайнятості, допомоги на дітей від соціального захисту.  

  – В Таврійську багато пенсіонерів, і в відділенні Приватбанку їм створено всі умови для обслуговування за місцем проживання. Спокійно, без черг вони мають можливість сплачувати за комунальні послуги, тут же в банкоматі зняти свою пенсію, і їм не треба буде чекати на листоношу – коли він там принесе пенсію. А як змонтується термінал, то сплачувати комунальні рахунки самостійно своєю пенсійною карткою без комісії.

  Відділення Приватбанку в Таврійську уособлює сучасний підхід до обслуговування клієнтів. Тут все створено для їх зручності та оперативного обслуговування. В окремій зоні фахівець банку надає клієнтам необхідні консультації з банківських послуг і продуктів, оформлення договорів.

  Скористатися банківськими послугами, а також оцінити переваги сервісу і комфорт нового відділення Приватбанку таврійчами можуть з понеділка до п’ятниці з 8.30 до 17.30 за адресою вул. Портова, 42.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua