Комунальники Таврійська впорядковують пам’ятники та місця відпочинку

  Традиційно до травневих свят в Таврійську та селищі Плодове приводяться в порядок пам'ятники та територія біля них, наводиться благоустрій парків і зелених зон відпочинку.

  Міський голова Микола Різак дав доручення комунальним службам міста до 1 травня привести в належний стан парк відпочинку в мікрорайоні Східний, зкосити траву в парку залізничників, підфарбувати пам'ятники.

  Виконуючи доручення, сьогодні, 22 квітня, працівник виконкому Олександр Якущенко розпочав косити на Східному. Раніше комунальники почистили тут пісочницю для дітей, в декількох місцях залагодили пошкоджену тротуарну плитку. Як повідомляє начальник комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександр Главацький, наразі його підлеглі відновлюють зламані лавочки, які було демонтовано з парку, а муляр-штукатур ЖЕУ Олена Тважинська має пофарбувати монумент Слави.

  За інформацією директора «Таврійського водоканалу» Віктора Пономаренко, його підприємство з понеділка, 27 квітня, приступає до благоустрою території навколо па'мятника Загиблому солдату на Плодовому. Там планується покосити траву, побілити сходи до пам'ятника та прибрати біля нього.

  На четвер, 23 квітня, заплановано прибирання кладовищ в селі Малокаховка, де ховають померлих з Таврійська, та в селищі Плодове. Міська влада заручилась підтримкою міських підприємств ТОВ «Таврійський елеватор» (голова правління Олександр Чередніченко) та ТОВ «Демос» (директор Олександр Хорунжий), які надали для прибирання навантажувач та самоскиди.   

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua