Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС міста Таврійськ

  Сьогодні, 27 квітня, в Таврійському виконкомі під головуванням заступника міського голови Олександра Павлюка відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС.

  Під час засідання члени комісії начальник відділу з питань бухгалтерського обліку та звітності Валентина Єрохіна, начальник відділу архітектури, містобудування та землеустрою Олег Бабков, начальник комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександр Главацький, директор комунального підприємства «Комунсервіс» Галина Волянюк, директор комунального підприємства «Таврійський водоканал» Віктор Пономаренко заслухали два питання порядку денного.

  А саме, про стан дотримання санітарно-епідемічних вимог при постачанні населенню міста Таврійськ та селища Плодове води та про заходи протидії масовим пожежам в природних екосистемах на території міської ради в пожежонебезпечний період 2020 року.

  Комісія зобов’язала керівника Таврійського водоканалу забезпечити населенню Таврійська та селища Плодове, об’єктам критичної інфраструктури, що продовжують працювати в період карантину, безперебійне постачання води.

  Планову дезінфекцію водопровідних мереж централізованого та місцевого водопостачання провести по завершенню карантинних обмежень.

  Планові роботи з відключенням споживачам водопостачання здійснювати за попереднім погодженням з головою міської комісії ТЕБ та НС Олександром Павлюком.

  Власникам та орендарям земельних ділянок різного цільового призначення категорично забороняється спалювати стерню, сухостої на пасовищах, ділянках із степовою рослинністю, в смугах відводу автомобільних і залізничних доріг, в парках та інших зонах  зелених насаджень.

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua