Карантин не привід не платити за комунальні послуги

  В квітні мешканці Таврійська розрахувались за комунальні послуги (без врахування газу та електроенергії) на 60%.

  Безумовно, загроза поширення короновірусної хвороби внесла корективи в наше життя, і цей вплив вже відчувається в сфері ЖКГ нашого міста. Населення сприймає карантин як можливість не платити квартплату, за вивіз сміття та водопостачання.

  В той же час всі комунальні підприємства Таврійська працюють безперебійно і в повному обсязі надають послуги, необхідні для комфортного перебування людей вдома. Але хтось замислився, що у них зросли витрати на дезінфекцію та забезпечення засобами індивідуального захисту своїх працівників, збільшився обсяг побутового сміття та додалось роботи з прибирання багатоквартирних будинків?

  Витрат у комунальників стало більше, а головне джерело надходжень – платежі населення залишилися тими ж самими. Тому для забезпечення стабільної роботи комунальних підприємств так важливо розраховуватися повністю і вчасно.

  Адже їм ніхто не відтермінує оплату електроенергії, яка займає значну частину в тарифі, наприклад, водопостачання, ніхто не відтермінує штрафи за несвоєчасну виплату заробітної платні, не заправить без оплати сміттєвоз, аварійну машину.

  Якщо водоканал вчасно не сплатить за використану електроенергію, її просто відключать. А значить, все місто і населення залишаться без води. Навіть не хочеться думати, які це може мати наслідки.

  Це при тому, що борги все одно треба буде віддавати, і їх накопичення тільки погіршить і без того скрутне матеріальне становище більшості сімей. І навпаки, зважені таврійчани на початку місяця сплатили одразу за квітень-травень, щоб у разі чого хоча б за комунальні послуги не хвилюватися.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua