Голова Ради ветеранів Таврійська відвідала ветеранів та передала святкові набори продуктів

  Сьогодні, 6 травня, напередодні 75-річчя Великої Перемоги в Великій Вітчизняній війні голова Ради ветеранів Таврійська Надія Чабан з помічниками відвідала ветеранів міста Таврійськ – працівників тилу, дітей війни, які з 1941 по 1945 роки працювали на заводах і фабриках, своїм трудом наближаючи Перемогу, вирощували хліб для фронту.  

  Кожному з ветеранів Надія Максимівна привезла привітання від міського голови Миколи Різака та святковий набір продуктів. Протягом двох днів – 6 та 7 травня Рада ветеранів має доставити за місцем проживання ветеранів 140 пакетів з набором продуктів до святкового столу.

  Зазвичай в Таврійську на 9 травня після урочистостей та покладання квітів на площі перед Будинком культури ставилась палатка, де ветеранам накривались столи з солдатською кашею та фронтовими 100 грам. В умовах карантину було вирішено сформувати продуктові набори, і дати змогу ветеранам вдома достойно відмітити 75-річницю Великої Перемоги.

  Продукти були придбані за кошти міського бюджету та за рахунок благодійної допомоги Олександра Сидоренко (ТОВ «Піонер новітніх технологій»), підприємців Таврійська Вікторії Слободи (ПП «Торі»), Олени Струмілло, Наталії Якіменко, Ірини Трунової.

  Цього року в зв'язку з карантином масових заходів до Дня Перемоги в Таврійську не буде. 9 травня міський голова Микола Різак та голова Ради ветеранів Надія Чабан відвідають пам'ятники воїнам Великої Вітчизняної війни на Плодовому, Східному та по вул. 40 років Перемоги, вшанують пам'ять загиблих і покладуть вінки.   

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua