Міський голова Микола Різак привітав учасників Другої світової війни

  Напередодні свята Дня Перемоги міський голова Микола Різак та голова Ради ветеранів Таврійська Надія Чабан відвідали учасників Другої світової війни.

  На жаль, в Таврійську безпосередніх учасників Другої світової війни залишилось четверо. Це Анатолій Андрійович Галицький, Раїса Іванівна Токаренко – блокадниця Ленінграду, Марія Юхимівна Шинкарецька та Анастасія Олексіївна Симчук, яка малою дитиною потрапило до німецького концтабору.

  Марію Юхимівну Шинкарецьку – в березні їй виповнилось 99 років – внучаті племінники забрали до себе в Велику Лепетиху, тому міський голова привітав трьох ветеранів. Для Марії Юхимівни пакунок з подарунками і матеріальну допомогу Надія Максимівна передала з родичами.

  Микола Іванович з Надією Максимівною обійшли кожного ветерана, привітали зі святом Перемоги, побажали міцного здоров'я та довгих років життя. Разом з теплими словами вітання вони вручили Анатолію Андрійовичу, якому в цьому році виповнюється 95 років, Раїсі Іванівні та Анастасії Олексіївні конверти з матеріальною допомогою та святкові набори продуктів.

  Іще, Надія Максимівна передала їм пакунки від правнука учасника бойових дій Другої світової війни Олексія Григоровича Онищенко. Сергій, так звуть молодого чоловіка, просив голову Ради ветеранів передати, щоб ветерани пом'янули його прадіда в День Перемоги.

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua