Наш город Таврийск

  Наш город Таврийск

  75-та річниця перемоги над нацизмом: міський голова Микола Різак та секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв поклали вінки до меморіалів

   

  Сьогодні в Україні святкують День Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

  75 років, як на нашу землю прийшов мир і спокій. До віку будемо пам’ятати, кому ми завдячні за мирне небо, безтурботний, щасливий  дитячий сміх, спокійне життя мільйонів людей – ВЕТЕРАНАМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ.

  9 травня – це їх свято, яке любить, без перебільшення, весь український народ. Люблять і завжди з особливою ретельністю готуються до нього в Таврійську. Кожного року в День Перемоги в місті проходять урочистості біля пам'ятника Загиблому Солдату в селі Плодовому, меморіалів Слави в парку мікрорайону Східний та на вулиці 40 років Перемоги, до яких за традицією покласти квіти і віддати шану героям Другої світової війни, привітати ветеранів, трудівників тилу, дітей війни, партизанів приходять мешканці Таврійська і селища Плодового.

  Цього року в зв'язку з карантином масові заходи до Дня Перемоги в місті не проводяться. Втім міський голова Микола Різак, його заступник Олександр Павлюк, секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, голова Ради ветеранів Надія Чабан та представник Таврійської міської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Саланг» Іван Лободін взяли участь в покладанні вінків до підніжжя пам'ятників Другій світовій війні, щоб вшанувати всіх, хто загинув в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, і пом'янути їх хвилиною мовчання.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua