Сьогодні в парках Таврійська поливають насадження

  Доки стоїть суха і спекотна погода, працівники Таврійського міськвиконкому кожної п’ятниці – в санітарний день виходять в парки міста на полив дерев. Так в Таврійську доглядають за молодими насадженнями і рятують їх від посухи. 

  Працювати приходиться в дві зміни, щоб встигнути ретельно, дерево за деревом, наситити водою кожну лунку. І якщо в парку відпочинку в мікрорайоні Східний крони дерев вже повністю зімкнулися і дають багато тіні, то в зеленій зоні мікрорайону залізничників молоді сосни, дуби, клени тільки но входять  в зріст і потребують багато вологи.

  Сьогодні, поки одні займались поливом, інша частина виконкому разом з міським головою Миколою Різаком, його заступником Олександром Павлюком, секретарем міської ради Андрієм Хахалєвим займались прибиранням в тій частині парку на Східному, що за церквою. Вони розчищали дерева, збирали сміття. Після покосу трави тут виявилося багато паперу, пляшок, одноразових пластикових стаканчиків, обгортки цукерок.

  Для Таврійська парк на Східному став тим центром, куди люблять приходити і відпочивати сім’ї з дітьми, пенсіонери, компанії підлітків. Нажаль, результати такого відпочинку наступного дня прибиральниця парку змушена мішками виносити на сміттєвий майданчик. Кожного ранку тут повно 1,2-2-літрових пляшок з під пива, купи недопалків, а  біля лавочок, в павільйонах – повно лушпиння соняшника.

  Звісно, що для того в парку і є прибиральник, але це не означає, що можна всюди плювати, смітити, «культурно» пити пиво в громадських місцях і не прибрати після себе.  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua