На Херсонщині будуть розвивати та вдосконалювати дистанційне навчання

  На засіданні колегії облдержадміністрації, яка відбулася 30 червня, обговорювалося питання розвитку освіти на Херсонщині.  Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що зараз потрібно відпрацювати питання дистанційного навчання в освітніх закладах області. Про це повідомляє офіційний сайт ХОДА.

  «Продовження дистанційної освіти з першого вересня наразі активно обговорюється в Уряді. Практика минулих місяців показала, що ми виявилися не готовими до дистанційного навчання. Зараз у нас є час, аби відпрацювати проблемні питання. Тож, у випадку продовження карантинних обмежень, ми маємо зробити все необхідне, аби дистанційне навчання в освітніх закладах Херсонщини було якісним та ефективним», – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

  За словами начальника управління освіти і науки ОДА Ірини Дробиш, вже наступного тижня буде проведено нараду з директорами шкіл Херсонщини, де обговорюватимуть це питання.

  Юрій Гусєв доручив, аби за результатами обговорень до дорожньої карти розвитку освіти області були внесені відповідні зміни, які покращать якість дистанційного навчання в освітніх закладах Херсонщини.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua