Відбулась чергова апаратна нарада

  Сьогодні, 27 липня, міський голова Микола Різак провів щотижневу апаратну нараду, під час якої обговорювались нагальні питання та першочергові завдання комунальних підприємств і соціальних структур Таврійська.

  Першочергово було заслухано керуючу справами виконкому Наталю Левченко, яка доповіла про стан роботи із зверненнями громадян та відділу реєстрації.

  За даними комунальних підприємств на 24 липня, які озвучив заступник міського голови Олександр Павлюк, з КП «Таврійське ЖЕУ» за надані житлово-комунальні послуги мешканці міста розрахувалися на 83,7 %, з «Комунальним сервісом» – на 91,9 %, з «Таврійським водоканалом» – на 86,5 %.

  Як розповів заступник директора школи № 5 по господарській частині В’ячеслав Чичков, школа отримала парти для початкових класів в рамках нової Української школи (НУШ). Це була остання партія парт для першачків, які стали завозити в освітні заклади Таврійська з травня. До початку нового навчального року початкові класи міських шкіл – № 5 і № 7 повністю забезпечені новими сучасними партами, які розраховані на одного учня.

  За інформацією провідного лікаря Таврійської амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини Миколи Гуменюка, медичний заклад працює в штатному режимі. Прийом хворих ведеться з 8.00 ранку до 20.00 ввечері.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua