ЖЕУ встановлює нові електроопори під вуличне освітлення

  Сьогодні, 31 липня, в дворі багатоповерхівок на Франка, 2–4а комунальним підприємством «Таврійське ЖЕУ» (начальник Олександр Главацький) встановлено нові електроопори під вуличне освітлення.

  Безпека та комфорт мешканців Таврійська в міської влади і особисто міського голови Миколи Різака – на першому місці. Тому вулиця за вулицею, двір за двором в місті відновлюється вуличне освітлення. Минулого року комунальники освітлили територію дитячого майданчика на вул. Гайдара та доріжку вздовж будинків № 7-5, прохід від вул. Гайдара до автобусної зупинки «Східний», оновили електропори на вул. Вокзальна, які перебували в аварійному стані, встановили сучасні LED-світильники на вул. Каховській. Крім цього ЖЕУ було замовлено проект нової лінії освітлення в межах вулиць Східна-Північна в районі вагонного депо.

  Тепер настав час освітлення двору Франка, 2-4а, через який, до того ж, пролягає прохід до автобусної зупинки «Пам’ятник».

  Крім вул. Франка нові опори під освітлення сьогодні встановлено на вул. Крушельницької перед будинками Портова, 52 і 54 та на дитячому майданчику в дворі Вокзальної, 80, повідомила майстер комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Ольга Мальчикова.

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua