В Таврійському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

  Підготуватися комунальним підприємствам Таврійська до погіршення погодних умов – таке завдання поставив міський голова Микола Різак під час щотижневої апаратної наради, що відбулась сьогодні, 16 листопада, в Таврійському міськвиконкомі.

  Синоптики попереджають про погіршення погоди, звернувся Микола Іванович до керівника «Комунсервісу» Галини Волянюк, тому техніка для розчистки снігу повинна бути поставлена на лінійку готовності.

  Під час наради міський голова представив свого нового заступника – Анатолія Андрійовича Білого, який буде займатися соціальною сферою Таврійської ОТГ. А також виконуючих обов’язки старост Кам’янського, Новокам’янського та Чорнянського старостинських округів – Аллу Миколаївну Федай, Віту Вікторовну Прийму та Ірину Вікторовну Хому.

  Микола Іванович звернув увагу, що одним з нагальних завдань їх роботи – це зайнятись проблемами надання селянам комунальних послуг. В першу чергу, водопостачання, з чим в селах велика проблема. З нового року цим займеться вже міський водоканал, але спочатку треба розібратися з мережею та вузлами обліку. Для обстеження стану справ в цій сфері директор «Таврійського водоканалу» Віктор Пономаренко має виїхати в населені пункти, щоб мати повну інформацію.

  Втім, як вважає міський голова, першочерговим завданням є школи і дитсадки. Він доручив своєму заступнику Анатолію Білому розібратися з ситуацією в Чорнянці, чому там заморожено будівництво дитсадка, і що треба, щоб відновити роботи. Але, в першу чергу, з’ясувати, чому не має тепла на 3-му поверсі школи, що треба для його обігріву, щоб відкрити при школі дошкільні групи.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua