Населення заборгувало «Таврійському водоканалу» 746 тис. грн.

  Сьогодні «Таврійський водоканал» встановлює ще один новий пожежний гідрант біля будинку по вул. Вокзальна, 9. Про це повідомив директор водоканалу Віктор Пономаренко під час наради у заступника міського голови Олександра Павлюка.

  На час встановлення гідранту водоканал тимчасово перекриває воду.

  Вчора, за інформацією Віктора Павловича, працівники водоканалу замінили 5 м труби водопостачання на вводі до будинку Незалежності, 5. До цього вони замінили там в водопровідному колодязі засувку, і тепер в разі ремонтних робіт в дворі не треба буде перекривати воду всій вулиці.

  Наступним об’єктом, де водоканал планує ремонтні роботи, є будинок на вул. Портовій, 42. На вводі до будинку там зовсім зношена труба, яка постійно протікає.

  Так комунальне підприємство готує свою інфраструктуру до зими. Як доповів директор водоканалу під час апаратної наради міському голові Миколі Різаку, підприємство законсервувало на зиму ряд насосних станцій, а саме 1-у, 2-у, 3-у і 16-у.

  За даними на 13 листопада, з початку місяця населення міста розрахувалось за спожиту воду на 69,5 %. Разом з тим, борг населення комунальному підприємству сягає 746 тисяч гривень.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua