Відбулась апаратна нарада

  Проблеми старостинських округів, інвентаризація їх майна, розроблення програм, за якими старостати будуть фінансуватися в 2021-у році, були в центрі уваги міського голови Микола Різак під час щотижневої апаратної наради, яка відбулась сьогодні, 21 грудня в Таврійському міськвиконкомі.

  На початку наради міський голова привітав з днем народження директора школи № 7 Лілію Гришагіну. Він побажав Лілії Володимирівні здоров’я та успіхів в роботі. « А головне, – сказав Микола Іванович, – щоб всі діти Таврійська повернулися вчитися до міста. Щоб всі знали, що вчитися в Таврійську – престижно».

  Як доповіли керівники освітніх закладів міста, школи закінчують ІІ чверть та готуються до дистанційної форми навчання, на яку перейдуть після зимових канікул. Міський голова поцікавився, чи всі учні мають можливості вчитися дистанційно. За словами заступника директора школи № 5 з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька, такі діти є, і школа виходить з цього положення, так би мовити, в ручному режимі. Міський голова погодився, що проблему треба якимось чином вирішувати, у всякому разі, дітей без уваги не залишать, сказав він.

  Заслухавши керівників комунальних підприємств, Микола Іванович акцентував увагу на терміновій необхідності розробити Генеральний проект розвитку міського кладовища в селищі Плодове. «Наразі проблема кладовища виходить в розряд важливих питань, – сказав міський голова. – Малокаховка вже не приймає на захоронення наших мешканців, і нам треба благоустроювати своє». Він звернувся до директора «Таврійського водоканалу» Віктора Пономаренко, знайти можливість, і протягнути до кладовища воду.

  Іншим нагальним питання, на якому зупинився Микола Іванович, була готовність до роботи дитсадка в селі Чорнянка. Ще в листопаді міський голова поставив задачу до кінця року завершити там будівництво, але як доповіли його заступники, підрядник, який обіцяв завезти холодильне та інше обладнання для харчоблоку, так нічого не виконав. «До кінця грудня дитсадок повинен бути готовий – вимитий, меблі розставлені, все обладнання завезено та встановлено», розпорядився міський голова.

  Наостанок, Микола Іванович запевнив старостати, що їх податки будуть повертатися на фінансування сільських населених пунктів. Так, акцизний податок буде повністю повертатися до Кам’янки та Чорнянки (Новокам’янка його не має) на розвиток дорожньої інфраструктури.   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua