В школі № 7 відбулась посвята в скаути

  Нещодавно в школі № 7 (директор Лілія Гришаніна) члени гуртка «Скаут» (керівник Олександр Борт) першого року навчання та учні від 6 до 11 років приймалися до складу скаутського патруля «Сокіл», що діє у школі, повідомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталя Малинова.

  Молодшими скаутами стали Олександр Будченков з 1-б, Нікіта Литвиненко,  Данило Смирнов та Поліна Іванцова з 3-б, Артем Сакалош з 4-а, Арсеній Охріменко та Максим Єшанов з 4-б, Максим Жигін з 4-в, Ігор Андріяшин з 5-б та Софія Смирнова з 6-б.

  4-х гуртківців (віком старше 11 років) другого року навчання посвятили в скаути. Це Артем Пастух, Віталій Іванцов та Кирило Сакалош з 5-б класу, Денис Сакалош з 7-б.

  «Клянуся своєю честю, що я зроблю все від мене залежне, щоб виконати

  свій обов'язок перед Богом і Батьківщиною, та допомагати іншим у будь-який час, виконувати Скаутський Закон» – таку скаутську обіцянку вони дали на церемонії посв’яти в скаути. Після чого всім їм пов’язали  хустини скаутського патруля.

  Під час заходу відбулось нагородження призерів міських змагань з топографічної підготовки та влаштовано «солодкий стіл».   

          

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua