Про дистанційне навчання в Ліцеї № 2

  Взаємодія всіх учасників освітнього процесу – один з найважливіших факторів успішного функціонування будь-якої шкільної спільноти. В умовах дистанційного навчання, що тривав у Ліцеї №2 Таврійської МР з 11 по 22 січня 2021 року, коли вчителі й учні не могли бути поруч, взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу – адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками набувала особливої важливості.

  Ще в червні 2020 року в школі було обрано платформу для спільної роботи – G-Suite Education, рішенням педагогічної ради затверджено її використання, проведено навчання педагогів щодо особливостей роботи на ній, створено персональні акаунти (облікові записи людини) для всіх педагогів, учнів та батьків, розповідає заступник директора Ліцею з навчально-виховної роботи Світлана Плясецька.

  З вересня по жовтень тривав процес  налаштування акаунтів та пробного використання  G-Suite.  І до початку карантинних обмежень у січні 2021 року школа була підготовлена: узгоджено правила та розклад взаємодій усіх учасників освітнього процесу.

  За розкладом онлайн-уроки проводились в додатку Google Meet з дотриманням вимог Санітарного регламенту, надсилались завдання в Google Classroom, діти були залучені до виховних онлайн-заходів. Для дітей, які не мали можливості навчатися дистанційно разом з усіма через відсутність інтернету чи технічних засобів, класні керівники та вчителі-предметники передавали завдання усіма доступними способами.

  Та все ж живе спілкування не замінить жоден онлайн-простір. Тому вчителі Ліцею № 2 з нетерпінням чекають учнів до школи наступного понеділка, 25 січня.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua