ФССУ рекомендує роботодавцям надавати заяви дистанційно

  Новокаховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області наполегливо радить на час карантину заяву-розрахунок для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок ФССУ надавати онлайн, віддавши перевагу дистанційній формі подачі документів до відділення Фонду.

  Хоча, як і раніше, документи можна подати і особисто.

  Для подання до відділення Фонду електронних документів, зокрема, заяв-розрахунків на виплату допомог працівникам, страхувальники (роботодавці) мають укласти із відділенням Фонду відповідний договір. Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для створення та подання електронних документів роботодавець обирає самостійно.

  Дія договору поширюється на заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами відповідно Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ, затвердженим постановою правління Фонду №12 від  19 липня 2018 року.

  Подання електронних документів надає страхувальнику право не подавати їх на паперових носіях. У разі подання документа в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника (роботодавця).

  Новокаховське відділення Фонду нагадає, що фінансування матеріального забезпечення, в тому числі, допомоги по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними, зокрема, і по ізоляції від COVID-19), допомоги по вагітності та пологах, здійснюється на підставі прийнятої від страхувальника (роботодавця) заяви-розрахунку.

  Для отримання консультацій щодо укладання із відділенням Фонду договору, страхувальники (роботодавці) можуть звертатись до Новокаховського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за телефоном (05549) 4-22-11.

  Адреса: м. Нова Каховка, пр. Дніпровський, 25.

  Графік роботи: понеділок-четвер з 08.00 до 17.00; п’ятниця з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua