ВІДБУЛАСЬ ДЕВ'ЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ТАВРІЇЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 8-ГО СКЛИКАННЯ

   

         17 червня депутати Таврійської міської ради зібрались на пленарне засідання міської ради.  На порядку денному 9-ої  сесії 8-го скликання  було 21  питання.

       Депутати міської ради більшістю голосів ухвалили  зміни до рішення   про місцевий бюджет Таврійської громади на 2021 рік,  ставки орендної плати за землю, затвердили місцеві податки та збори на 2022 рік, земельні питання, прийняли індивідуально визначене майно об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Таврійської територіальної громади в особі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» .

       Стосовно внесення змін до програми розвитку освітньої галузі міський голова Микола РІЗАК зауважив, що цей напрямок роботи є у пріоритеті. І  значні витрати на освітню галузь – це справжній прорив для розвитку громади: ліцеї, гімназія, дошкільні заклади будуть з опаленням, сучасними вікнами, свіжими ремонтами.

     Міський голова Микола РІЗАК надав інформацію присутнім, що за підсумками роботи першого півріччя планується проведення зустрічей з населенням, на яких про свою роботу відзвітують  голова  громади, старости округів, також до звіту будуть залучені депутати Таврійської міської ради від відповідних старостинських округів та міста Таврійська. Із 16  червня 2021 року за рішенням Уряду відбувається послаблення карантинних вимог, тож проведення масових заходів вже стає можливим за умови дотримання правил «зеленої зони».

       Микола Іванович подякував головам депутатських комісій, депутатам та керівникам структурних підрозділів за якісну роботу, яка спрямована на розбудову громади.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua