ЯК САМОСТІЙНО ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ

   

   

     З початку року спеціалісти Новокаховської ДПІ  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі видали 1350 довідок з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

    Начальниця податкової інспекції Галина Серебрянська звертає увагу платників податків Новокаховської та Таврійської міських територіальних громад на те, що вони мають можливість самостійно отримати податкову інформацію, використовуючи електронні сервіси ДПС. За допомогою Електронного кабінету платника, який розміщений за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, можна просто та доступно отримати довідку про доходи.

      Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи можна на офіційному веб-порталі ДПС у рубриці: Фізичним  особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді за посиланням: https://tax.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/.

           Нагадаємо, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (по квартально),  відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів  після його закінчення.

   

           Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

  Пресслужба Головного управління

  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua