ТАВРІЙСЬКА ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УРАЇНІ

   

     22 червня  у місті Таврійську та в Чорнянському, Кам'янському і Новокам'янському старостинських округах пройшли скорботні заходи в пам'ять про трагічний день в історії України. Полеглих у війні земляків та тих, хто відійшов у вічність у повоєнні роки, згадали поіменно та хвилиною мовчання.

    Міський голова Таврійська Микола РІЗАК, секретар ради Андрій ХАХАЛЄВ, керуюча справами виконкому Наталя ЛЕВЧЕНКО, старости Алла ФЕДАЙ, Ірина ХОМА, Віта ПРИЙМА,  голова Ради ветеранів Надія ЧАБАН, громадські активісти, діти та молодь поклали вінки та квіти до пам’ятників та обелісків.

    Звертаючись до учасників мітингу, міський голова підкреслив, що Таврійська громада робить усе належне, щоб зберегти пам’ять про цю жахливу війну.  І це є святим обов’язком для  онуків і правнуків героїв війни і людей, які із руїн відбудовували країну.

    Голова Ради ветеранів Надія ЧАБАН подякувала міському голові за турботу про ветеранів, старше покоління громади, за створення музею історії міста,  в якому зібрані цінні історичні документи про події вісімдесятилітньої давності, про героїв, якими пишається Таврійська земля, за увагу до першобудівників міста.

    Директор Таврійського музею історії міста Наталя МАЛИНОВА разом з юними музеєзнавцями активно долучились до організації мітингу-реквієму "Хвилина мовчання - пекуча й терпка", а напередодні Дня скорботи і пам'яті  допомагали впорядковувати пам'ятники  на території громади і місце масового поховання людей єврейської національності,  які в жорстоких муках загинули під час окупації на таврійських землях.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua