ПЛАТНИКИ ПОДАТКУ ПОПОВНИЛИ БЮДЖЕТ ТАВРІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ

   

    До місцевого бюджету Таврійської міської територіальної громади за січень – травень 2021 року надійшло 14,9 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

   Податок на доходи фізичних осіб залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету територіальної громади та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає майже 52 відсотки.

    Сплачується цей податок із розрахунку 18 відсотків від нарахованого доходу та застосовується майже для всіх видів доходів громадян: зарплати, заохочувальних виплат, виплат за договорами цивільно-правового характеру тощо.

     Надходження саме цього податку є показовими для розвитку громади. Тому фахівці Новокаховської ДПІ звертають увагу роботодавців на дотримання вимог трудового законодавства, своєчасну виплату заробітної плати та проводять систематичну роботу, спрямовану на припинення виплати заробітної плати в «конвертах», неофіційних трудових відносин та виплати заробітної плати менше мінімально встановленого рівня.

   

  Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua