УРОЧИСТИЙ ТА ЯСКРАВИЙ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У ТАВРІЙСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2

   

      2 липня у Будинку культури  Таврійська відбувся святковий  вечір  для випускників Ліцеїю №2.
     Випускників привітали секретар Таврійської міської ради Андрій ХАХАЛЄВ  та спеціаліст Відділу освіти, молоді, культури і спорту  Галина НОВІКОВА. 
     Директор Ліцею  Віктор НЕСТЕРОВИЧ урочисто вручив  свідоцтва про повну загальну середню освіту. Троє випускників отримали свідоцтва з відзнакою та були нагороджені медалями за високі досягнення у навчанні: золоту медаль отримала Катерина ПЛЯСЕЦЬКА ,  дві срібні – Сергій БАБИЧ і Анастасія ШЕРМАН. Крім медалей випускники отримали грамоти та премії від міського голови Таврійська Миколи РІЗАКА.
    Троє найактивніших  випускників були нагородженні грамотами в номінаціях «Інтелект року» - Катерина ПЛЯСЕЦЬКА,  «Активіст року» - Ірина БАЛАНДІНА  і  «Талант року»  - Олександра ЛІТВІНЧУК.
    Було у цей вечір чимало хвилюючих та зворушливих моментів - це і прощальний шкільний вальс, і пісня, виконана разом  з батьками, і напутні слова улюбленого класного керівника ліцеїстів - Ольги ГОЛОВАНЕЦЬ.
    Тож побажаємо нашим випускникам  вдало обрати свій шлях у житті, використати здобуті знання для розвитку нашої громади та Держави!
   
   
   
   
   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua