АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

   

    6 липня представники громад області взяли участь у засіданні Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. Таврійську громаду за дорученням міського голови Миколи РІЗАКА представляв заступник міського голови Анатолій БІЛИЙ.

    З вітальним словом до колег  звернувся міський голова Херсона, голова регіонального відділення Асоціації міст України Ігор КОЛИХАЄВ, зазначивши, що місцеве самоврядування нині переживає непростий період випробувань у зв’язку з децентралізацією та адміністративно-територіальною реформою. Важливим аспектом реформування та позитивних змін у розвиткові громад є насамперед економічна децентралізація, - вважає Ігор КОЛИХАЄВ.

    Учасники засідання обговорили низку важливих соціально-економічних проблем, які  пов'язані з  податковим та земельним законодавством,  організацією медичного обслуговування та   змінами у освітній сфері.

   Після обговорення ключових питань учасники зібрання прийняли  звернення до парламенту  щодо необхідності підтримки законопроєктів у інтересах місцевого самоврядування  для врегулювання найпроблемніших питань у соціально важливих для громад сферах.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua