МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА МИКОЛА РІЗАК: "СТАРОСТА ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ БУТИ ТАМ, ДЕ Є ПРОБЛЕМА"

   

    12 липня голова Таврійської міської територіальної громади Микола РІЗАК провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та служб.

    Очільник громади, аналізуючи аварійну ситуацію на минулому тижні з водопостачанням у селі Червоне Поділля, звернув увагу старост  округів на їхній  обов’язок оперативно реагувати на проблемні питання мешканців, бути там, де потрібно у будь-який час доби.

    Йшла мова на нараді і про відповідальність старост за підготовку освітніх закладів на підпорядкованих територіях до нового навчального року та опалювального періоду.

    Середина літа – це важливий етап для керівників усіх рівнів, щоб підготувати освітні та медичні  заклади до роботи в осінньо-зимовий період. У Таврійській громаді активно продовжуються роботи по встановленню енергозберігаючих вікон у освітніх закладах, ремонту покрівель та реконструкції систем опалення.

   Міський голова підкреслив важливість питання підготовки проєктно-кошторисної документації для більш оперативного виконання затверджених програм соціально-економічного розвитку громади: «Нас не задовольняють строки виконання договірних зобов’язань деякими проєктними організаціями, тому це необхідно тримати на контролі і за необхідності вказувати в угодах точні терміни виконання».

    Учасники наради обговорили робочі питання щодо проведення липневого засідання виконавчого комітету та чергової сесії міської ради.

    Микола РІЗАК надав доручення  профільному заступнику та керівникам комунальних підприємств підготувати  всі необхідні розрахунки та пропозиції для створення відділу з благоустрою, робота якого значно сприятиме розвитку  комунального господарства громади.

     Нарада завершилась позитивною новиною. Генеральний директор КНП ЦПМСД міста Таврійськ Микола ГУМЕНЮК повідомив про отримання ліцензії на ведення господарської діяльності з медичної практики. Готується необхіднй пакет документів для  акредитації медичного закладу, завершується його комплектація обладнанням та устаткуванням.  

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua