МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА МИКОЛА РІЗАК: "НАМ ПОТРІБЕН ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ - А ЦЕ ПЛАНУВАННЯ, КОНТРОЛЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО КЕРІВНИКА"

   

     19 липня міський голова Таврійська Микола РІЗАК провів розширену апаратну нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів.

     Учасники наради доповіли про результати роботи, узгодили плани наступного тижня та визначили проблемні питання.

    Міський голова дав доручення профільному заступнику Олександру ПАВЛЮКУ та керівникам комунальних підприємств більш ефективно налагодити роботи по покосах трави, особливу увагу приділити знищенню амброзії на території населених пунктів громади. «Боротьба з амброзією – це питання №1 для всіх комунальних служб», - підкреслив Микола РІЗАК.

    Керуюча справами виконкому Наталя ЛЕВЧЕНКО надала інформацію про необхідність дотримання  норм мовного законодавства, зміни до яких набрали чинності 16 липня.

     Таврійська громада готується відзначити 30-річчя Незалежності та День міста. Оргкомітет працює над тим, щоб програма святкування була цікавою та урочистою  за активної участі всіх старостинських округів. Про це говорив на нараді заступник міського голови Анатолій БІЛИЙ.

    На цьому тижні відбудеться чергова сесія  Таврійської міської ради та засідання виконкому, підготовка до яких вимагає напруженої  роботи всіх відділів та служб. Депутатський корпус та члени виконкому розглянуть хід виконання бюджетних, освітніх, культурних та соціальних  програм.

    На території старостинських округів проводяться спільні рейди представників податкової служби та органів місцевого самоврядування щодо декларування найманої праці. Про результати перевірки доповіла староста Новокам’янського округу Віта ПРИЙМА.

   Голова Таврійської міської територіальної громади наголосив на необхідності більш активно проводити інвентаризацію земель та впорядкувати систему укладання договорів оренди на земельні ділянки, адже земельний податок – важлива складова дохідної частини бюджету громади.

    Дільничний офіцер поліції  Юрій КУДРЕВСЬКИЙ  повідомив про зростання кількості випадків постраждалих від інтернет-злочинців. Довірливі громадяни неодноразово перераховували кошти за інтернет-покупки без  жодних гарантій. На жаль, розкриття таких злочинів проблематичне, тож вихід один – інформувати мешканців громади про можливі ризики  онлайн-розрахунків.

    Микола РІЗАК закликав  керівників відділів та структур  більш ефективно планувати свою роботу та контролювати якість виконання робіт: « Звіти про те, як відбувається  реалізація проєктів, які є перешкоди, хто винен – це важливо, але нам потрібен результат, а за цим стоїть  відповідальна позиція кожного керівника, щоденна праця, прийняття інколи непопулярних рішень, вміння згуртовувати колектив».

   

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua