МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА МИКОЛА РІЗАК: «ДЛЯ НАС НЕМАЄ ОКРЕМИХ ТЕРИТОРІЙ, ТАВРІЙСЬКА ГРОМАДА – ЦЕ ЄДИНИЙ ОРГАНІЗМ»

    21 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Таврійської міської ради. На початку роботи міський голова Микола РІЗАК надав інформацію про участь у нараді керівників громад у Каховській райдержадміністрації: «Каховський район - один з найбільших в Херсонській області, він об’єднує 15 громад. Є питання, які потребують спільних дій райдержадміністрації, районної ради та органів місцевого самоврядування, але відповідальність за більшість  рішень покладена на самі громади. Громади мають вагомі повноваження, але не всі механізми відпрацьовані, тож треба в першу чергу розраховувати на власні сили і можливості».

    Члени виконавчого комітету Таврійської міської ради заслухали звіт начальника Фінансового відділу Ірини МОЦЬО про виконання бюджету за перше півріччя 2021 року та пропозиції щодо змін до бюджету.

  Враховуючи те, що бюджет першого півріччя виконано на 108 відсотків, у громади є можливість ефективно розподілити 4 млн.600 тисяч гривень, отриманих в результаті його перевиконання.

    Міський голова пояснив, що при розподілі цих коштів у пріоритеті були питання ремонту та  реконструкції систем опалення, покрівель у освітніх закладах громади, підготовки до роботи лікарні у Таврійську після реконструкції, виділення додаткових коштів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для бюджетних установ Таврійської міської територіальної громади.

    Заступник міського голови Анатолій БІЛИЙ, доповідаючи про хід виконання освітньої програми, підкреслив, що результати першого півріччя як для новоствореної громади значні. Голова Таврійської міської ради додав, що потреби по кожному освітньому закладу проаналізовано, є чіткий і планомірний план дій. Робота продовжується і є впевненість, що всі навчальні заклади громади будуть мати комфортні та сучасні умови.

   Члени виконкому схвалили проєкт міської цільової Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», затвердили звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку громади, заслухали звіти про фінансово-господарську діяльність керівників комунальних підприємств за червень місяць 2021 року, прийняли ряд рішень з питань опіки і піклування, роботи зі зверненнями громадян.

    

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua