ПРО БЕЗПЕКУ НА ОБ’ЄКТАХ ЗАЛІЗИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

  КАХОВСЬКА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ ЗАСТЕРІГАЄ!

    Велику стурбованість викликає збільшення кількості нещасних випадків серед підлітків. За останні п’ять років на регіональній філії «Одеська залізниця» травмовано 46 підлітків, з них 12 смертельно. Залізничники постійно звертають увагу на недопущення громадян, особливо дітей, на автозчепи, дахи вагонів та інші об’єкти інфраструктури під час руху поїздів, локомотивів, самохідного рухомого складу.

  Кожен громадянин, який потрпив на залізницю, повинен пам'ятати про безпеку та захистити себе і дитину, дотримуючись основних правил:

  Для збереження життя та здоров’я потрібно виконувати основні правила поведінки на залізничному транспорті:

  1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

  На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

  2. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).

  При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв'язку.

  3. При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

  Пішоходам категорично забороняється:

  1. Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.

  2. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.

  3. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.

  4. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.

  5. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.

  6. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.

  7. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.

  8. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua