ВИЇЗНІ ЗУСТРІЧІ ПОДАТКІВЦІВ З АГРАРІЯМИ-ОДНООСІБНИКАМИ

  Фахівці Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проведення виїзних зустрічей з аграріями – одноосібниками. 

  Очільниця ДПІ Галина Серебрянська провела 3 таких зустрічі - в Новокам`янському, Кам`янському та Чорнянському старостинських округах.

  За результатами спілкування вже 7 мешканців зазначених округів прозвітували про тогорічні доходи, а один – незабаром отримає офіційний статус фізичної особи – підприємця.

  Варто зазначити, що під час діалогу з сільгоспвиробниками Галина Серебрянська наголошувала на необхідності дотримуватися вимог трудового й податкового законодавства. У разі провадження діяльності без офіційного статусу суб’єкта господарювання одноосібники позбавляються права на повноцінний соціальний захист. Саме відрахування відповідних податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування формують трудовий і страховий стаж.

  Окрім того, начальниця Новокаховської ДПІ акцентувала увагу на ще одній неодмінній умові роботи в правовому полі –поданні декларації про майновий стан і доходи та сплаті задекларованих податків.  Податковим законодавством встановлено, що доходи, отримані селянами від самостійного обробітку земельних ділянок, вирощування на них сільгосппродукції та її реалізації, підлягають обов’язковому декларуванню.

  Приємно, що більшість громадян дослухаються до податківців і дотримуються законодавчих норм. А тим, хто ще не став на шлях легального ведення власного бізнесу, рекомендуємо зробити це якнайшвидше. За порушення законодавства передбачені штрафи у значних розмірах, тож не випробовуйте долю – працюйте офіційно. Для отримання кваліфікованої консультативної підтримки з питань оподаткування звертайтеся до державних податкових інспекцій.

  Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua