МІСЬКИЙ ГОЛОВА ТАВРІЙСЬКА ПРОВІВ ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

   

  Початок серпня місяця – вирішальний у реалізації  декількох важливих проєктів для Таврійської громади. Про це йшлось на апаратній нараді за участі заступників міського голови, старост округів, керівників комунальних підприємств, відділів та структурних підрозділів Таврійської міської ради.

  Міський голова Микола РІЗАК заслухав звіти профільних заступників Олександра ПАВЛЮКА та Анатолія БІЛОГО про підготовку до відкриття міського стадіону та лікарні. Підрядні організації завершують заплановані роботи, але є ще чимало організаційних моментів. Спекотний період і у освітян - швидкими темпами йдуть ремонтні роботи. Про підготовку до нового навчального року доповідали начальник Відділу освіти, культури, молоді і спорту Володимир БАРСУК, директори освітніх та дошкільних закладів. По кожному питанню, яке потребує спільних дій влади і очільників відповідних структур, були прийняті протокольні доручення.  Міський голова зобов’язав старост округів активніше долучатись  до  якісної підготовки  шкіл та садочків до роботи у новому навчальному році.

  Голова Таврійської міської територіальної громади Микола РІЗАК звернув особливу увагу учасників наради на тему вакцинації: «Є багато скептиків щодо необхідності щеплень, але мова йде про особисту позицію кожного та відповідальність за людей. Практика показує, що після щеплень значно менше ускладнень, менший ризик для здоров’я. Тому закликаю керівників всіх закладів, організацій та підприємств провести належну інформаційну кампанію у своїх колективах. Вакцини є у достатній кількості. А для освітян – готовність по щепленнях до першого вересня повинна становити не менше 80 відсотків».

  Генеральний директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Таврійської міської ради Микола ГУМЕНЮК доповів:«Проводиться щоденний моніторинг ходу вакцинування, але роз’яснювальну роботу треба продовжувати. У розпалі відпускна міграція населення – це додаткові ризики поширення вірусних інфекцій. Експерти та фахівці попереджають про можливу наступну хвилю захворюваності на COVID-19. Тому лише своєчасна вакцинація може зберегти  власне здоров’я  та здоров’я  своїх близьких». 

   

   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua