"ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ КАРТОПЛІ" ПРЯМУЄ НА ХЕРСОНЩИНУ

  ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

  “Всеукраїнський День картоплі” прямує на Херсонщину! Уже наприкінці серпня, 26 - 27 серпня, в селі Чулаківка Скадовського району відбудеться “Картопляний блокчейн”. 

  Це єдиний в Україні спеціалізований захід для виробників картоплі, організований у тісній співпраці між Українською асоціацією виробників картоплі та ТОВ “ДЛГ Україна”. Минулого року “Картопляний блокчейн” зібрав понад 600 учасників.

  На Херсонщині захід прийме досвідчений виробник картоплі - фермерське господарство “Аделаїда”, яке обробляє близько 3 тис. га землі на зрошенні на Херсонщині та 5,5 тис. га на Житомирщині.

  Під час заходу учасникам продемонструють понад 60 сортів картоплі від провідних міжнародних і національних селекціонерів, інноваційні схеми вирощування та сільськогосподарську техніку. 

  Найголовніше, що можуть отримати від “Всеукраїнського Дня картоплі” фермери - це бізнес платформа, де вони можуть знайти постачальників, а також оптових покупців і переробників продуктів харчування.

  Також учасники заходу візьмуть участь в спеціальній конференції зі зрошення. Окремої уваги заслуговує також семінар-панель щодо укладання контрактів на період осінь-зима-весна між виробниками, переробними підприємствами і представниками торговельних мереж України.

  Захід проходитиме за сприянням Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні.

  ДЖЕРЕЛО: https://khoda.gov.ua/

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua