ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ У ЕКОСИСТЕМАХ НА ТЕРИТОРІЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ

   

  ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

  04 серпня у Таврійську відбудось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очільник комісії - заступник міського голови Таврійська Олександр ПАВЛЮК доповів про проходження пожежонебезпечного періоду на території громади.

  Комісія вирішила проінформувати керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, орендарів земельних ділянок шодо дотримання вимог законодавства в сфері пожежної безпеки та заборонити випалювання рослинності.

  У протоколі засідання комісії зазначено, що старости округів та керівники комунальних підприємств Таврійської міської територіальної громади повинні забезпечити належну готовність техніки для ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних із виникненням пожеж у екосистемах.

  Рішенням комісії заплановані перевірки землекористувачів щодо обкошування ділянок, прилеглих до полезахисних лісових смуг, ділянок із степовою, природною рослинністю у смугах відведення автомобільних доріг та залізниць.

    Протоколом засідання комісії з ТЕБ та НС встановлено тимчасові обмеження відвідування лісів населенням та проведення масових заходів у лісах на період високої пожежної небезпеки.   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua