ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТАВРІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ - ПОРЯДОК ОБРАННЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ ТА ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

  ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МІСТА ТАВРІЙСЬКА НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ АБО ПЕДІАТРОМ

  ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МІСТА ТАВРІЙСЬКА НАГАДУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЯКНАЙШВИДШЕ УКЛАСТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ АБО ПЕДІАТРОМ.
  Для укладання декларації необхідно звернутись до лікаря з паспортом, ідентифікаційним кодом, для дітей до 14 років – зі свідоцтвом про народження та мобільним телефоном.
  За докладною інформацією ви можете звернутись за телефоном реєстратури Таврійської амбулаторії ЗПСМ -(095)923-43-90, або особисто за адресою: місто Таврійськ, вул. Каховська, 30.
   
  Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (Національну службу здоров’я України (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у вибраний вами медичний заклад.
   
  Підписавши декларацію з лікарем, ви автоматично набуваєте право на безкоштовне отримання низки медичних послуг, що надаватимуться на первинній ланці. Серед них: динамічне спостереження за станом здоров’я дорослих та дітей; проведення діагностики та лікування; надання невідкладної медичної допомоги; направлення пацієнтів для надання їм вторинної або третинної медичної допомоги; вакцинація відповідно до календаря профілактичних щеплень; спостереження за неускладненою вагітністю; надання окремих послуг паліативної допомоги; ведення первинної облікової документації, оформлення довідок, листків непрацездатності тощо.
   
  Покрокова інструкція підписання Декларації
   
  1.Необхідно звернутися у медичний заклад, де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію. З собою потрібно мати документ, що посвідчує ососбу і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.
  2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров'я». Це зробить уповноважена особа закладу ПМД: в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар.
  Дані вносяться в електронну систему – не буде жодних бланків, форм, печаток тощо. Після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який уповноважена особа медзакладу вводить у систему «Електронне здоров‘я» для підтвердження.
  3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров‘я» примірник декларації для перевірки.
  Необхідно уважно перевірити усі свої дані.
  4. Якщо все вірно, уповноважена особа медичного закладу роздруковує із системи «Електронне здоров'я» ще один примірник декларації.
  Обидва примірники декларації мають бути ідентичними і без помилок.
  5. Пацієнт підписує 2 примірники декларації. Уповноважена особа проставляє відмітку з датою на обох примірниках декларації. Один із примірників залишається у вас, інший – у медичному закладі.
  6. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров'я»
  Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар.
   
   

   

  © 2021 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua