В Раді ветеранів Таврійська відбувся святковий захід до Дня примирення та Дня Перемоги

  8 травня секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв та керуюча справами виконкому Наталя Левченко взяли участь в святковому заході до Дня примирення та Дня Перемоги, який відбувся в Раді ветеранів.

  Андрій Миколайович привітав ветеранів зі святом та виразив їм вдячність за наше мирне і щасливе життя, за можливість повоєнного та наступних поколінь українців взагалі народитись, тому що за планом Гітлера слов’яни підлягали повному знищенню.

  Директор музею історії міста Таврійськ Наталя Малинова та її помічники – юні музеєзнавці В’ячеслав Колісниченко, Юлія Кисіль та Олександр Шашликов приготували гостям голови Ради ветеранів Надії Чабан літературно-історичну композицію про Велику Вітчизняну війну. Діти читали ветеранам воєнні вірші, уривки спогадів про події самої страшної війни людства.

  На заході були присутні представники благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Завдяки їх спонсорській допомозі Раді ветеранів, Надія Максимівна з помічниками влаштувала запрошеним ветеранам святковий стіл. Поки йшло частування, гості разом співали пісень своєї молодості та воєнних років, ділились спогадами про воєнне минуле.   

  Дивитись фотоальбом    

   

  © 2019 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua