День Перемоги в Таврійську

  9 травня Таврійськ відзначав 74-у річницю перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

  За традицією урочистості до Дня Перемоги розпочались біля пам'ятників невідомому солдату в селищі Плодове та в парку в мікрорайоні Східний.

  На дев'яту годині до пам'ятника невідомому солдату почали сходитись мешканці Плодового. Кожного року бібліотекар сільської бібліотеки Любов Куліда разом з дітьми селища готує урочистий захід. В його проведенні взяли участь заступник міського голови Таврійська Олександр Павлюк, спеціаліст виконкому Вікторія Устименко та настоятель Таврійської церкви на честь Казанської ікони Божої Матері протоієрей Василь Бабіч. Олександр Михайлович привітав мешканців Плодового зі святом Перемоги, а отець Василь провів невелике богослужіння за загиблими солдатами. Олександр Михайлович і отець Василь встановили на постаменті вінок, а всі бажаючі поклали квіти.

  На Східному урочистий мітинг-реквієм відкрив секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв. Ветеранів міста привітали учні школи № 7 та настоятель церкви Пророка Іллі отець Миколай. Мешканці Східного вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та квітами, покласти які до пам'ятника вистроїлась ціла черга.

  О десятій годині розпочалась урочиста хода від центральної плащі міста до меморіалу Слави. Попереду – прапоронесець Роман Решетняк. Вздовж вул. 40 років Перемоги, якою рухалась колона, живим коридором стояли учні школи № 5.

   Офіційна частина свята тут – біля меморіалу слави – розпочалась привітаннями ветеранам від покоління ХХІ століття, які про війну знають, на щастя, тільки з книжок та кіно. Діти дарували ветеранам квіти, читали їм вірші та говорили слова вдячності за мирне, щасливе життя.

  Про дорогу ціну, яку заплатив український народ за звільнення від нацистської навали,  нагадав міський голова Микола Різак. Тому 9 травня – святий для кожного з нас день, який в кожній сім'ї відзначається, як особисте свято.

  По закінченню святкового мітингу на мешканців чекала польова кухня з кашею, а ветеранів та запрошених воїнів інтернаціоналістів – «наркомовські 100 грам».

  А цього часу на сцені перед Будинком культури розпочався святковий концерт міських творчих колективів. Свято в Таврійську відвідав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

  Дивитись фотоальбом Плодове

  Дивитись фотоальбом Мітинг на Східному 

  Дивитись фотоальбом Меморіал Слави

  Дивитись фотоальбом Стіна слави

  Дивитись фотоальбом Польова кухня

  Дивитись фотоальбом Концерт до 9 травня

   

   

  © 2019 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua