14 травня депутат Верховної Ради Іван Вінник зустрічається з мешканцями Таврійська

  В вівторок, 14 травня, відбудеться зустріч депутата Верховної Ради України Івана Вінника з мешканцями міста Таврійськ.

  Про це повідомив секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі, яка пройшла під головуванням міського голови Миколи Різака в понеділок 13 травня.

  Зустріч відбудеться в міському Будинку культури.

  Як зазначив Микола Іванович, за своєї каденції Іван Вінник саме більше з усіх депутатів Верховної Ради допоміг Таврійську. За його сприяння місто отримало державну субвенцію на заміну в дитсадках «Джерельце» та «Дзвіночок» вікон та побутової техніки для харчоблоків та пральних, на модернізацію обладнання для водоканалу, на реконструкцію глядацької зали Будинку культури. Сьогодні він допомагає з фінансуванням із державного бюджету реконструкції лікарняного комплексу колишньої залізничної лікарні.

  Підводячи підсумок проведення Дня Перемоги 9 травня, Микола Іванович подякував всі залучені до організації святкових заходів комунальні підприємства (керівники Олександр Главацький, Віктор Пономаренко, Галина Волянюк), освітні заклади (директори шкіл Віктор Нестерович і Лілія Грішагіна, керівник дитячої школи мистецтв Людмила Качан, завідуючі дитсадками Лідія Зоря і Юлія Гарькава), Раду ветеранів (голова Надія Чабан), музей міста (директор Наталя Малинова), головного лікаря Таврійської амбулаторії № 3 Миколу Гуменюка за чергування медичної допомоги та дільничного офіцера поліції Олександра Вишневого, який з колегами забезпечували правопорядок.

  Незважаючи на дощову погоду, мешканці Таврійська були задоволені увагою, проявлену до ветеранів війни, концертною програмою, яку підготував міський Будинок культури (директор Зоя Штефан), польовою кухнею та смачною солдатською кашею, в приготуванні та частуванні якої були задіяні спеціаліст виконкому Генадій Нікуткін, підприємці Таврійська, кухари школи № 5, депутат міської ради, керівник комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман та спеціалісти виконкому Жанна Решетняк і Вікторія Устименко.

  За інформацією Миколи Гуменюка та Олександра Вишневого, святкування в місті пройшло без надзвичайних подій і звернень до лікаря.

   

  © 2019 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua