З «Душою рідного міста» до «Смарагдового міста»

    П’ятнадцять нагород отримали учні Таврійської дитячої школи мистецтв (директор Людмила Качан), які приймали участь в ХVІІ конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Смарагдове місто».

    Як повідомив заступник директора з виховної роботи Новокаховської ДШМ Олександр Гребенюк, в різних конкурсах журі присудило їм 5 перших місць, 6 – других, два третіх місця та дві грамоти.

    Конкурс «Художнє читання віршів»:

    • Олександра Бухтіярова (вікова категорія 9 – 12 років) – диплом лауреата І ступеня (керівник Олена Тюкалова);
    • Марія Кривіцька (вікова категорія 9 – 12 років) – диплом лауреата ІІ ступеня (керівник Олена Тюкалова).

              Конкурс «Хореографія»:

    Ансамбль танцю «Первоцвіт» (вікова категорія 8 – 12 років) – диплом лауреата І ступеня;

    хореографічний колектив «Ritmix» (вікова категорія 8 – 12 років) – диплом лауреата ІІ ступеня (керівник Лілія Пономаренко).

    Конкурс «Образотворче мистецтво»:

    Вікова категорія 6 – 10 років

    • Анастасія Решетняк – диплом лауреата І ступеня («Сонячні вишиванки», гуаш, 8 років) (викладач Ірина Ковцун);
    • Віолетта Горбачова – диплом лауреата ІІ ступеня («Вишиване місто», пастель, 10 років) (викладач Ірина Кіндрицька);
    • Матвій Гребень – диплом лауреата ІІІ ступеня («На вулиці рідного міста», пастель, 9 років) (викладач Ірина Кіндрицька);
    • Євгенія Богомолова – грамота «За творчий підхід» («Місто на Дніпрі», пастель, 10 років) (викладач Ірина Кіндрицька); 

    Вікова категорія 11 – 14 років

    • Марина Верьовкіна – диплом лауреата І ступеня («Веселі пригоди нашого подвір’я», діотипія, 13 років) (викладач Юлія Розенцвейг);
    • Кіра Дороженко – диплом лауреата ІІ ступеня («Візерунки мого міста», витинанка, 11 років) (викладач Аксинія Рашевська);
    • Ксенія Мазорук – диплом лауреата ІІІ ступеня («Дорогою вишиванок», пастель, 11 років) (викладач Ірина Кіндрицька);
    • Єлизавета Єрмакова – грамота «За креативне мислення» («Душа рідного міста» графіка, 11 років) (викладач Юлія Розенцвейг);

    Вікова категорія 15 – 18 років

    • Катерина Павличенко – диплом лауреата І ступеня («Затишний куточок», різьба по гіпсу, 17 років) (викладач Сергій Рашевський);
    • Анастасія Беседіна – диплом лауреата ІІ ступеня («В Дніпровських водах, різьба по гіпсу, 16 років) (викладач Сергій Рашевський). 

    Конкурс «Естрадна пісня»:

    • Валерія Сапура – диплом лауреата ІІ ступеня (соло, 11-14 років) (викладач Олена Черняєва).

     

     

     

    © 2019 Таврійська міська рада
    Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
    м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
    Робочий телефон: (05549) 7-33-81
    Факс: (05549) 7-42-14
    E-mail: tavrivikonkom@i.ua