В Таврійському виконкомі створено організаційний комітет по проведенню Дня захисту дітей

  В понеділок, 14 травня, в Таврійському виконкомі відбулось засідання оргкомітету по святкуванню Міжнародного дня захисту дітей.

  Голова оргкомітету – заступник міського голови Олександр Павлюк ознайомив задіяних в проведенні заходу керуючу справами виконкому Наталю Левченко (заступник голови оргкомітету), спеціаліста з питань неповнолітніх, сім'ї та молоді, освіти, культури та спорту Тетяну Шашликову (секретар оргкомітету), директора міського Будинку культури Зою Штефан, директорів міських шкіл № 5 і № 7 та ДШМ Віктора Нестеровича, Лілію Грішагіну і Людмилу Качан, завідуючих дитячих садочків Лідію Зорю і Юлію Гарькаву, директора музею історії міста Наталю Малинову, начальника комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького та старшого дільничного офіцера поліції Олександра Вишневого з відповідним розпорядженням міського голови Миколи Різака та планом заходів.

  В жвавій дискусії члени оргкомітету обмінялись думками та пропозиціями. Як повідомила Зоя Штефан, Будинок культури підготував дітям виставу «Принцеса на горошині».

  До наступного засідання оргкомітету, яке заплановано на 20 травня, Олександр Михайлович доручив кожному конкретизувати свої пропозиції, щоб остаточно затвердити план дій.

   

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua