В Таврійську відбулась зустріч з народним депутатом Іваном Вінником

  Депутат Верховної Ради України Іван Вінник, секретар комітету ВР з питань національної безпеки та оборони, зустрівся з мешканцями Таврійська.

  В понеділок, 14 травня, в міському Будинку культури він відзвітував перед виборцями про свою роботу в Верховній Раді та про реалізацію спільних проектів на території Таврійської міської ради.

  За його сприяння Таврійськ отримав державну фінансову підтримку на капітальний ремонт та заміну вікон в дошкільних закладах міста, на придбання їм побутової техніки для харчоблоків та пральних, на капітальний ремонт приміщення, де було відкрито музей історії міста Таврійськ, на реконструкцію системи водопостачання та водонасосних станцій «Таврійського водоканалу», на реконструкцію глядацької зали Будинку культури, на реконструкцію комплексу будівель та споруд міської лікарні. Мова йде майже про 7 млн. грн.

  Під час спілкування з народним депутатом таврійчани питали про перспективу децентралізації та створення Таврійської ОТГ. Завідуюча освітнім закладом «Джерельце» Лідія Зоря запитала, коли вихователям дитсадків піднімуть заробітну плату.

  В світлі останніх подій в Україні, пов'язаних з президентськими виборами, Іван Вінник поділився інформацією, що наразі відбувається в Верховній Раді.

   

  © 2020 Таврійська міська рада
  Адреса: 74900, Україна, Херсонська обл.,
  м.Таврійськ , вул. І.Франка, 29
  Робочий телефон: (05549) 7-33-81
  Факс: (05549) 7-42-14
  E-mail: tavrivikonkom@i.ua